Пляжная сумка шоппер Сумка для покупок " Морская " оптом
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Харків |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал | Текстиль |
| Размер | Средний |
| Количество отделений | 1 |
| Высота | 36 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Длина | 33 мм |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное |
| Основные | |
| Тип | Шоппер |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Пляжная |
| Ручки | Две |
| Жесткость | Мягкая |
Універсальна та містка сумка шопер. Ідеально як пляжный аксесуар, зручно користуватись для прогулянок,подорож або шопінгу. Усі речі легко компонуються, поміщаються і дістати необхідне - нескладно!
Сумка має одно відділення,дві ручки так же є внутрішня кишеня.
Сумка закривається на блискавку.
Матеріал виробу - щільний котон, практичний у носінні, добре тримає форму и не потребує особливого догляду.
Розмір: ширина 34 см., висота 39 см.
-
Купити шопери оптом і багато іншого Вы зможете на нашому сайті: http://womens-paradise.com.ua
-
Замовлення оформлені і сплачені після 16.00 відправляються на наступний день;
-
Замовлення оформлені в суботу після 16.00 обробляються і відправляються у понеділок;
-
У неділю відправки немає;
-
Приємних покупок !
- Цена: 208 ₴
- Минимальный заказ: 4 шт.











